YHTEYSTIEDOT

Voit ilmoittaa itsesi / lapsesi mukaan partioon ilmoittautumislomakkeella.
Muissa asioissa voit olla yhteydessä suoraa asianomaiseen toimihenkilöön.

Toimihenkilöt

Hallitus
Julia Tenhunen julia.tenhunen@klapaset.fi
Lippukunnanjohtaja
Anniina Nurro anniina.nurro@klapaset.fi
Ohjelmajohtaja
Tiedottaja
Somettaja
Elisa Nieminen elisa.nieminen@klapaset.fi
050 359 6623
Pestijohtaja
Akela
Sami Vakkuri sami.vakkuri@klapaset.fi
050 362 6293
WWW-vastaava
Joulukampanjapäällikkö
Kämppäisäntä (Leijonametsä)
Santeri Ahonen santeri.ahonen@klapaset.fi
045 323 4540
Kalustonhoitaja
Seija Lappalainen seija.lappalainen@klapaset.fi
050 371 9473
Samoajaluotsi
Mentori
Muut toimihenkilöt
Jani Lavonen jani.lavonen@klapaset.fi
050 339 6126
Jäsenrekisterinhoitaja
Suvi Hyvärinen suvi.hyvarinen@klapaset.fi
050 506 1416
Sihteeri
Vaeltajaluotsi
Mentori
Tilavastaava (Kolo)
Sonja Sandbacka sonja.sandbacka@klapaset.fi
TaSa-ikäkausivastaava
Henri Lehtonen henri.lehtonen@klapaset.fi
Kämppäisäntä (Wilpola)
Ira Iso-Kungas ira.iso-kungas@klapaset.fi
Perhepartio-ikäkausivastaava
Irma Valtanen irma.valtanen@klapaset.fi
Taloudenhoitaja

Postiosoite

(saatavissa kysyttäessä lippukunnanjohtajalta)

Laskutusosoite

Klapaset ry
talous@klapaset.fi

Pankkitilit

Tilinumeromme on vaihtunut 19.1.2022 alkaen!

Uusi tili:
IBAN: FI 47 5092 0920 5174 04
BIC: OKOYFIHH